O firmie

Firma istnieje od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną kruszyw, kamienia, kostki brukowej i granitowej a także węgla kamiennego. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i surowców, fachowe doradztwo oraz szybką realizacje zamówień.

Proponowany przez nas asortyment idealnie sprawdza się do aranżacji ogrodów, jak również wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych takich jak np. drogi i parkingi, a także do prac wykończeniowych - wnętrz oraz ich dekoracji.

Starannie wyselekcjonowane: grysy, otoczaki, bryły, głazy, monolity, piaskowce, kamienie półszlachetne, żwiry, kamienie ścieżkowe, kamienie elewacyjne, kostka granitowa i kolorowa, szkło dekoracyjne oraz wypełnienia gabionów to 100% naturalnego kamienia z całego świata, które charakteryzują się szeroką paletą barw i kształtów, nadając urok oraz niespotykany klimat Twojego ogrodu.

Funkcjonalne i tanie kruszywa drogowe a także budowlane : tłuczeń, kliniec, gruz mielony, podsyp, żwir, piach, pospółka, piach sortowany z pewnością pomogą w Twojej budowie podjazdu, drogi, parkingu lub domu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą opału i spróbowania naszych sortymentów węgla kamiennego. Najwyższej jakości i kaloryczności węgiel orzech, kostka, miał, Eko-groszek.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. 

Serdeczenie zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą i odwiedziny naszej firmy.